PRZEDSZKOLAND Warszawa  ›Warszawa

Sortowanie

Wyniki wyszukiwania:

Przedszkola i żłobki Warszawa

Warszawa oferuje największy w Polsce wybór przedszkoli. Według danych GUS z 2014 roku w Warszawie znajduje się 676 przedszkoli (w tym 10 przedszkoli specjalnych, 306 przedszkoli niepublicznych) oraz 188 żłobków. Pośród 77971 dzieci w wieku od trzech do sześciu lat 67205 maluchów zostało objętych wychowaniem przedszkolnym, co stanowi 86,2% i plasuje stolicę w czołówce polskich miast. W Warszawie mieści się 461 oddziałów przedszkolnych (klasy, grupy), zlokalizowanych głównie przy szkołach podstawowych. W 2014 roku uczęszczało do nich 7243 sześciolatków. Jeżeli planujecie umieścić swoją pociechę w placówce niepublicznej musicie liczyć się ze sporymi wydatkami. Ceny w warszawskich przedszkolach prywatnych są zróżnicowane i sięgają nawet do 1350 złotych. Z opcją nauki języka obcego kwota ta może wzrosnąć do 1600 złotych. W zamian jednak dostajemy doskonałą ofertę zajęć dodatkowych oraz profesjonalnie przygotowaną kadrę, maksymalnie zaangażowaną w rozwój naszych pociech. Najbardziej popularnymi zajęciami ponadprogramowymi są gimnastyka korekcyjna, rytmika oraz język angielski. Wśród placówek prywatnych w 2015 roku internauci wskazali na Przedszkole Dwujęzyczne Tęczowy Ogród jako najlepsze w Warszawie. Do wyboru mamy także inne formy wychowania przedszkolnego, do których możemy zaliczyć punkty przedszkolne oraz zespoły wychowania przedszkolnego. W ubiegłym roku w Warszawie było 99 punktów przedszkolnych oraz 4 zespoły wychowania przedszkolnego.

Brak Twojej placówki w naszej bazie? Zgłoś ją!

Zajęcia dodatkowe Wszystkie zajęcia ›