PRZEDSZKOLAND Łódź  ›Łódź

Sortowanie

Wyniki wyszukiwania:

Przedszkola i żłobki Łódź

Trzecie pod względem wielkości miasto w Polsce Łódź ma 209 przedszkoli co plasuje je na czwartym miejscu pod względem ilości placówek w naszym kraju. W Łodzi znajdują się 4 przedszkola specjalne, do których uczęszcza 113 niepełnosprawnych dzieci. Rodzicom pragnącym zapewnić prywatną opiekę swoim pociechom miasto oferuje dość duży wybór. Są tu 52 przedszkola niepubliczne, w których bogata oferta programowa oraz indywidualny tok nauczania przyciąga rodziców. Według internautów w 2015 roku najlepszym przedszkolem miejskim jest Przedszkole nr 215, na które oddano ponad 5800 głosów (głosy oddane przez czytelników portalu Zumi). Placówka ta może pochwalić się doświadczoną, wykwalifikowaną kadrą, nowoczesnym wnętrzem, a także dobrze dobranym programem nauczania. Kolejne miejsca w tym rankingu zajmują odpowiednio Przedszkole Miejskie nr 73 (5500 głosów) oraz Przedszkole Publiczne Sióstr Służebniczek (4592 głosy). W ubiegłym roku odsetek dzieci uczęszczających do placówek przedszkolnych wynosił 82,8%. Pośród 25482 dzieci w wieku od trzech do sześciu lat 21103 zostało objętych wychowaniem przedszkolnym. W Łodzi znajdują się 74 oddziały przedszkolne (klasy, grupy), do których uczęszcza 614 sześciolatków. Ponadto znajdziemy tu 11 punktów przedszkolnych i 32 żłobki. W łódzkich przedszkolach miejskich przygotowano w tym roku ponad 15 tysięcy miejsc w miejskich placówkach oraz prawie pół tysiąca w oddziałach przedszkolnych, przy szkołach podstawowych.

Wybierz interesującą Cię dzielnicę

Brak Twojej placówki w naszej bazie? Zgłoś ją!

Zajęcia dodatkowe Wszystkie zajęcia ›