PRZEDSZKOLAND Publiczne przedszkole › Publiczne przedszkole Kraków ›  Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 109

Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 109

(3 opinii)

Publiczne przedszkole

przedszkole109@interia.pl

ul. os. Urocze 9

Od poniedziałku do piątku: 06:00 - 17:00
Opis
Nasze przedszkole rozpoczęło działalność we wrześniu 1960 roku. Placówka zajmuje parterowy budynek z podjazdem i dużym ogrodem. Prowadzimy trzy oddziały integracyjne oraz jeden oddział ogólnodostępny. Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykwalifikowanych, kreatywnych i przyjaznych dzieciom nauczycieli dbających o ciepłą atmosferę i jak najlepsze wyniki nauczania. Nauczyciele posiadają wykształcenie z zakresu wychowania przedszkolnego i pedagogiki specjalnej. Urozmaicone posiłki przygotowywane w przedszkolnej kuchni uwzględniają indywidualne potrzeby żywieniowe naszych wychowanków.
ŚREDNIA OCENA WG. RODZICÓW
  • Kadra i jej podejście do dziecka
  • Atmosfera w przedszkolu
  • Wyposażenie przedszkola
  • Przedszkolne posiłki
  • Współpraca z pedagogami
  • Zajęcia dodatkowe
  • Plac zabaw, ogród
ŚREDNIA OCENA WG. DZIECKA
  • Ocena malucha
ŚREDNIA
5.0 (3 opinii)
Dodaj opinię
Opinie rodziców
  • Krzysztof
    2016-04-18
    5.0
    Dzieci bardzo zadowolone zarówno z przedszkola jak i kuchni. Tragedią jest choroba, bo muszą siedzieć w domu. Grono pedagogiczne świetnie przygotowane, super kontakt z maluchami. Codziennie dodatkowe zajęcia, prócz tego wycieczki bliższe i dalsze, imprezy. Grupy nie są bardzo liczne przez co dzieci są bardzo zżyte ze sobą, Wszystko jak w rodzinie.
  • Barbara
    2016-04-18
    5.0
    Ostatnie dwa lata pełne dużych zmian na plus. Kadra nauczycielska rewelacyjna, podchodząca do każdego dziecka indywidualnie. Świetny kontakt dziecko-nauczyciel, nauczyciel-rodzic. Dzieci żałują, że jest weekend pomiędzy kolejnymi dniami uczęszczania do przedszkola, bo tak im się podoba, że chcą chodzić codziennie. Sporo zajęć dodatkowych, prócz tego wycieczki i imprezy. Smaczne, zdrowe jedzenie z kuchni, nie catering!!!
  • Alina
    2016-04-14
    5.0
    Przedszkole świetne,duże zmiany na plus w ostatnich 2 latach. Dzieciaki bardzo zadowolone, chętnie uczęszczają na zajęcia. Fajne zajęcia dodatkowe min gra na cymbałkach w kółku muzycznym. Caly personel świetnie przygotowany do pracy z maluchami, także z różnymi problemami. Przedszkole małe, małe grupy, wszyscy sie znają. Zdrowa smaczna kuchnia zadowoli nawet największego niejadka.
    5 Plac zabaw, ogród

Czy na pewno chcesz usunąć to wydarzenie?

Czy na pewno chcesz usunąć tę aktualność?

Czy na pewno chcesz dołączyć do wydarzenia?