PRZEDSZKOLAND Publiczne przedszkole › Publiczne przedszkole Kraków ›  Samorządowe Przedszkole nr 51

Samorządowe Przedszkole nr 51

(2 opinii)

Publiczne przedszkole

przedszkole51@sp51.przedszkola.net.pl
tel. 126552096
fax. 126552096

ul. Estońska 2

Od poniedziałku do piątku: 06:00 - 17:00
Opis
Jesteśmy Samorządowym Przedszkolem z Krakowa. Posiadamy piękną lokalizację naszej placówki. Znajduje się ona w starym Dworku Szlacheckim. Wokół jest największy ogród (powierzchnia) w całym Krakowie. Rosną tu drzewa będące pomnikami przyrody. Nasi wychowankowie mają możliwość częstego obcowania z naturą, oraz obserwacji przyrody. Organizujemy coroczny międzyprzedszkolny konkurs przyrodniczy/ekologiczny. Prowadzimy również działania mające na celu pro-ekologiczne wychowanie.
ŚREDNIA OCENA WG. RODZICÓW
  • Kadra i jej podejście do dziecka
  • Atmosfera w przedszkolu
  • Wyposażenie przedszkola
  • Przedszkolne posiłki
  • Współpraca z pedagogami
  • Zajęcia dodatkowe
  • Plac zabaw, ogród
ŚREDNIA OCENA WG. DZIECKA
  • Ocena malucha
ŚREDNIA
5.0 (2 opinii)
Dodaj opinię
Opinie rodziców
  • Marcin
    2016-04-15
    5.0
    To wspaniałe przedszkole. Nasz syn z radością co dzień tam maszeruje. Pyszne jedzenie, świetna opieka oraz zajęcia dodatkowe bardzo usamodzielniają naszego przedszkolaka. Ogromnym atutem jest jeszcze przepiękny ogród, a raczej chyba park, w którym maluchy wspaniale rozwijają się fizycznie. Polecamy
    Ocena dziecka
    5 Ocena malucha
    Ocena rodzica
    5 Kadra i jej podejście do dziecka
    5 Atmosfera w przedszkolu
    5 Wyposażenie przedszkola
    5 Przedszkolne posiłki
    5 Współpraca z pedagogami
    5 Zajęcia dodatkowe
    5 Plac zabaw, ogród
  • Magdalena
    2016-03-03
    5.0
    Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się trafić na tak wspaniałe przedszkole. Atmosfera jest cudowna, Panie przemiłe i dziecko chętnie uczęszcza do przedszkola. Każda grupa posiada wydzielony obszar do zabawy w ogromnym, pięknie zagospodarowanym ogrodzie. Kadra pedagogiczna i pomocnicza w przedszkolu chętnie uczestniczy w zabawach z Dziećmi,urozmaica zajęcia przedszkolne i organizuje różnorodne zajęcia dodatkowe . Opieka nad Dziećmi jest świadczona na najwyższym poziomie. Polecam!!
    Ocena dziecka
    5 Ocena malucha
    Ocena rodzica
    5 Kadra i jej podejście do dziecka
    5 Atmosfera w przedszkolu
    5 Wyposażenie przedszkola
    5 Przedszkolne posiłki
    5 Współpraca z pedagogami
    5 Zajęcia dodatkowe
    5 Plac zabaw, ogród

Czy na pewno chcesz usunąć to wydarzenie?

Czy na pewno chcesz usunąć tę aktualność?

Czy na pewno chcesz dołączyć do wydarzenia?