PRZEDSZKOLAND Publiczne przedszkole › Publiczne przedszkole Kraków ›  Samorządowe Przedszkole nr 104 z oddziałami integracyjnymi im. Małego Księcia

Samorządowe Przedszkole nr 104 z oddziałami integracyjnymi im. Małego Księcia

(6 opinii)

Publiczne przedszkole

przedszkole_104@op.pl

ul. os. Hutnicze 14 14

Od poniedziałku do piątku: 06:00 - 17:00
Opis
Zdobyliśmy certyfikat "Przedszkole promujące zdrowie" - najważniejsze jest zdrowie naszych dzieci!!! Przedszkole mieści się w parterowym budynku z dużym ogrodem z dala od ruchu ulicznego. W budynku znajduje się 5 sal zajęć dla dzieci, holl do zabaw i ćwiczeń ruchowych, sala do integracji sensorycznej oraz gabinety do zajęć indywidualnych, logopedycznych i terapeutycznych. Wysoko wykwalifikowana i kreatywna kadra pedagogiczna (pedagogika przedszkolna, terapia pedagogiczna, logopedia, surdopedagogika, oligofrenopedagogika, rehabilitacja, integracja sensoryczna) wykorzystuje w swojej pracy nowatorskie osiągnięcia dydaktyki. Wdrażanie sprawdzonych pomysłów edukacyjnych oraz programów własnych, tworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery pozwala oddanym swojej pracy nauczycielom organizować proces nauczania i wychowania na najwyższym poziomie. Proponujemy szeroką ofertę zajęć dodatkowych bezpłatnych, finansowanych ze środków gminnych: * diagnoza i terapia logopedyczna * zajęcia rewalidacyjne * terapia psychologiczna * gimnastyka korekcyjna * religia * j.angielski* rytmika* zajęcia taneczne* oraz w godzinach popołudniowych zajęcia wynikające z zainteresowań dzieci.Ponadto proponujemy zajęcia na basenie dla dzieci 5-6 letnich. Szczególną uwagę zwracamy na prawidłowy rozwój mowy każdego dziecka, dlatego wszystkie dzieci objęte są diagnozą logopedyczną i w miarę możliwości terapią na terenie placówki.Wprowadzamy nawyki zdrowego żywienia w naszym przedszkolu poprzez udział dzieci w zajęciach "Samodzielnie przygotowuję - lepiej mi smakuje" Przedszkole dysponuje 110 miejscami w tym 15 dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
ŚREDNIA OCENA WG. RODZICÓW
  • Kadra i jej podejście do dziecka
  • Atmosfera w przedszkolu
  • Wyposażenie przedszkola
  • Przedszkolne posiłki
  • Współpraca z pedagogami
  • Zajęcia dodatkowe
  • Plac zabaw, ogród
ŚREDNIA OCENA WG. DZIECKA
  • Ocena malucha
ŚREDNIA
5.0 (6 opinii)
Dodaj opinię
Opinie rodziców
  • Katarzyna
    5.0
    Przedszkole 104 to wspaniałe miejsce gdzie chce się ciągle być, wracać i bawić. Uważne i rozważne. Otwarte i radosne. Zwracające uwagę na zdrowe odżywianie. Na współpracę z Rodzicem w procesie wychowawczym. Rozwijające i kreatywne zajęcia chęć tworzenia, poszukiwania i znajdowania. Jesteśmy zadowoleni, że właśnie tam, trafiliśmy. Dziękujemy!
  • Tomasz
    5.0
    Jako ojciec nie wyobrażam sobie lepiej zorganizowanego i poprowadzonego miejsca dla mojej córki. Przedszkole to nasz drugi dom. Stawia na szczęśliwe dzieciństwo i wszechstronny rozwój.
  • Iwona
    5.0
    Przedszkole do którego uczęszcza już mój drugi syn jest wspaniałe. To miejsce z ogromnym potencjałem, gdzie nauczyciele na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje w kierunku logopedii, integracji sensorycznej, pedagogiki oraz stymulacji słuchu metodą Johansena (dającą szansę wielu dzieciom na prawidłowy rozwój), a dyrekcja zadbała o wyposażenie całego przedszkola miedzy innymi o specjalistyczne sprzęty do sali SI jak również przedszkolnego ogródka. Cóż więcej mówić? Uśmiech dziecka mówi wszystko!
  • Sylwia
    5.0
    Jest to miejsce, które z czystym sumieniem polecam każdemu rodzicowi. Przedszkole na którym śmiało mogłyby się a nawet powinny wzorować inne placówki. Poziom i zaangażowanie jakie na co dzień można tu zaobserwować jest godne podziwu. Brawa dla dyrekcji i całej kadry oraz personelu za stworzenie niesamowitej atmosfery.
  • Urszula
    4.75
    Przedszkole, do którego uczęszczają moje dzieci jest miejscem, które spełnia moje oczekiwania pod każdym względem. Dzieci bardzo chętnie biorą udział w różnorodnych zajęciach, zabawach i nawet rodzic znajdzie coś dla siebie.
    3 Ocena malucha
  • Maciej
    5.0
    Przedszkole mojego dziecka jest wyjątkowe. Zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i edukacji mojego dziecka. Obecnie mój syn kończy tu edukacje i nie wyobrażam sobie innego miejsca dla mojego trzeciego dziecka.
    5 Plac zabaw, ogród

Czy na pewno chcesz usunąć to wydarzenie?

Czy na pewno chcesz usunąć tę aktualność?

Czy na pewno chcesz dołączyć do wydarzenia?