PRZEDSZKOLAND Publiczne przedszkole › Publiczne przedszkole Kraków ›  Przedszkole Publiczne Nasze Skarby Nr 1

Przedszkole Publiczne Nasze Skarby Nr 1

(8 opinii)

Publiczne przedszkole

biuro@naszeskarby.edu.pl

ul. os. Dywizjonu 303 22B

Od poniedziałku do piątku: 06:30 - 18:00
Opis
Przedszkole Nasze Skarby jest najcudowniejszym miejscem na świecie. Nie wyobrażam sobie aby moje córki ( dwie) uczęszczały do innego przedszkola. Tutaj cały czas coś się dzieje. Pani Dyrektor organizuje dla dzieci dużo zajęć dodatkowych, wycieczek, teatrzyków czy zaprasza ludzi różnych zawodów, a także organizowane są warsztaty dla rodziców i dzieci które integrują społeczność przedszkolną.Nauczyciele i Pani Dyrektor to otwarte osoby, nie narzucają swojej woli rodzicom tylko współpracują. Dzięki temu ze przedszkole posiada ogród 2 razy w roku rodzice wraz z przedszkolem organizuje festyn rodzinny (wrzesień/ Październik i Maj/czerwiec) rodzice angażują się i przygotowują przedstawienie dla dzieci. Pod czas tych uroczystości poznajemy rodziny należące do grupy przedszkola oraz nauczycieli i wszystkich pracowników przedszkola.
ŚREDNIA OCENA WG. RODZICÓW
  • Kadra i jej podejście do dziecka
  • Atmosfera w przedszkolu
  • Wyposażenie przedszkola
  • Przedszkolne posiłki
  • Współpraca z pedagogami
  • Zajęcia dodatkowe
  • Plac zabaw, ogród
ŚREDNIA OCENA WG. DZIECKA
  • Ocena malucha
ŚREDNIA
5.0 (8 opinii)
Dodaj opinię
Opinie rodziców
  • Karolina
    5.0
    Wg mnie to jest najlepsze przedszkole w Krakowie, nieliczne grupy, wyszkolona i wyspecalizowana kadra pedagogów. Domowa atmosfera, liczne zajęcia. Wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Dziecko jest szczęśliwe a my jeszvze bardziej, ponieważ wiemy że jest w najlepszych rękach.
  • Joanna
    5.0
    Wspaniałe przedszkole, uwielbiane przez maluchy. Tu nie ma miejsca na nudę, cudowna kadra pedagogiczna wspierana przez niezastąpioną panią dyrektor dba o wszechstronny rozwój maluchów organizując mnóstwo kreatywnych zajęć.
  • Paweł
    5.0
    NASZE SKARBY to wzorowe przedszkole, inne powinny brać z niego przykład. Tu nie ma nudy, jest mnóstwo zajęć (tańce, balet, karate, angielski, plastyka, ceramika), które dzieci uwielbiają i chętnie w nich uczestniczą. Mamy tu teatrzyki, akademie i pikniki. Panie są serdeczne, troskliwe, całym sercem oddane maluchom. Dzieci kochają swoje przedszkole i z wielką ochotą tu przychodzą.
  • Agnieszka
    4.75
    Nasze Skarby to miejsce,które POLECAM każdemu, kto jest na etapie poszukiwania Przedszkola.Jest miejscem,do którego mogę z pełnym spokojem zaprowadzić moją córcie i wiem, że gdy po nią przyjdę będzie uśmiechnięta i pełna wrażeń dzięki atrakcjom jakie są dzieciom zapewniane w każdym tyg.Do Naszych Skarbów chodzi już moje drugie dziecko (mimo przeprowadzki poza Kraków nie wyobrazalam sobie zmiany Przedszkola na inne).Jest tu przytulnie i kolorowo, bardzo rodzinnie. Najlepsze na świecie !
    3 Ocena malucha
  • Anna
    5.0
    Super przedszkole , panie bardzo miłe sympatyczne i wyrozumiałe , dzieciaki nie nudzą się i chętnie idą co rano do przedszkola i wręcz niechętnie popołudniu wracają do domu
  • Adam
    5.0
    Przedszkole super. Polecam. Mój syn dużo się w nim nauczył, różnorodność zajęć oferowanych dzieciom. Pracownicy są bardzo zaangażowani w pracę z dziećmi oraz życzliwi. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do każdego dziecka. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że mój syn chętnie chodził do przedszkola, a po powrocie opowiadał z entuzjazmem o tym co robił.aż żal było iść do szkoły. POLECAM
  • Katarzyna
    5.0
    Przedszkole Nasze Skarby to drugi dom ,Dzieci bardzo dużo pracują i rozwijają się...nigdy się nie nudzą. Każde dziecko traktowane jest jako osobna jednostka, zauważa się problemy wszystkich dzieci z osobna jak i całej grupy. Personel jest naprawdę profesjonalny,panie bardzo ciepłe i troskliwe.Dzieci uczą się samodzielności i odpowiedzialności. Każdy zgłaszany przez rodziców problem traktowany jest poważnie.Atmosfera w przedszkolu jest bardzo przyjazna.POLECAM
  • Elżbieta
    2016-03-14
    Polecam. Rewelacyjne przedszkole
    5 Plac zabaw, ogród

Czy na pewno chcesz usunąć to wydarzenie?

Czy na pewno chcesz usunąć tę aktualność?

Czy na pewno chcesz dołączyć do wydarzenia?