Poszukiwacze przedszkoli

Konkurs “Poszukiwacze przedszkoli”!

Ruszamy z kolejnym konkursem, tym razem skierowanym do wszystkich posiadaczy Instagrama!
Zasady są bardzo proste. Wystarczy umieścić w serwisie instragram.com zdjęcie oznaczone hashtagiem #poszukiwaczeprzedszkoli i oznaczeniem @przedszkoland. Zdjęcie musi przedstawiać dane teleadresowe przedszkola lub żłobka np. baner reklamowy lub tabliczkę informacyjną z danymi placówki. Jeżeli na zdjęciu są niepełne informacje należy je zawrzeć w opisie zdjęcia. Oznaczone placówki nie mogą się znajdować w dotychczasowej bazie portalu przedszkoland.pl.
Uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni gadżetami dla dzieci firmy Canpol Babies! Nagrody przyznajemy do wyczerpania zapasów. Zobacz regulamin!
Canpol Babies Naczynia do karmienia

Krok 1. Zrób zdjęcie

Zrób zdjęcie przedstawiające dane teleadresowe przedszkola lub żłobka np. baner reklamowy lub tabliczkę informacyjną z danymi placówki, której jeszcze nie mamy w naszej bazie.

Krok 2. Polub nas

Polub nasz profil przedszkoland w serwisie Instagram.
Przedszkoland Instagram

Krok 3. Wrzuć na Instragrama

Umieść zdjęcie w serwisie Instagram i oznacz hashtagiem #poszukiwaczeprzedszkoli oraz oznacz @przedszkoland. Jeżeli na zdjęciu są niepełne dane należy je zawrzeć w opisie zdjęcia.

Krok 4. Skontaktujemy się z Tobą

Jeśli zobaczymy Twoje zdjęcie, odezwiemy się w komentarzu i poprosimy o przesłanie Twoich danych osobowych na podany przez nas adres email.

Krok 5. Wyślemy nagrodę

Po otrzymaniu Twoich danych wyślemy jedną z nagród dla dzieci firmy Canpol Babies.
Canpol Babies Naczynia do karmienia