Oceń przedszkole

Konkurs “Oceń przedszkole”!

Przeszukujecie internet pod kątem opinii na temat przedszkoli i chcecie podzielić się swoją oceną odnośnie jakiegoś przedszkola? Organizujemy dla Was konkurs! Opisz przedszkole, do którego chodzi Twoja pociecha i zgarnij atrakcyjne nagrody!
Warunkiem udziału w konkursie jest opublikowanie opinii o przedszkolu na stronie przedszkoland.pl. Autorzy trzech najciekawszych według nas opinii wygrają zestaw gadżetów dla dzieci firmy Canpol Babies! Zobacz regulamin!
Canpol Babies Naczynia do karmienia

Krok 1. Dodaj opinię

Wypełnij i wyślij formularz z opinią przedszkola lub żłobka, do którego chodzi Twoje dziecko.

Formularz opinii dla przedszkola

Krok 2. Napisz do nas

Napisz do nas wiadomość na adres konkurs@przedszkoland.pl, w tytule wpisując Konkurs Oceń przedszkole, z informacją, dla którego przedszkola dodałeś/aś opinię.

Krok 3. Wybierzemy najlepsze

Wśród zgłoszonych opinii wybierzemy naszym zdaniem najciekawsze, które następnie wezmą udział w losowaniu nagród.
Canpol Babies Naczynia do karmienia
Znajdź przedszkole i oceń je