Program operacyjny Innowacyjna gospodarka, działanie 8.1

PIK sp. z o.o. realizuje projekt pn.
„Utworzenie przedszkoland.pl umożliwiającego kształtowanie relacji na linii przedszkole rodzic oraz rozwój przedszkolaka.”
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.1.

 

Celem niniejszego projektu jest zaprojektowanie, stworzenie i świadczenie jednej nowej e-usługi, polegającej na utworzeniu innowacyjnej platformy zintegrowanej z nią aplikacja mobilną do wspierania i optymalizacji wszelkich procesów zachodzących między rodzicami a przedszkolem oraz procesów edukacyjnych zachodzących w przedszkolu. Projekt jest realizowany w okresie 01-09-2013 – 31-08-2015. Więcej informacji na temat realizowanego projektu po adresem email: kontakt@przedszkoland.pl

Więcej informacji o dotacjach unijnych można uzyskać:
www.parp.gov.pl
www.poig.gov.pl
www.mrr.gov.pl
www.europa.eu

POIG 8.1

 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zajęcia dodatkowe

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?